logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
259
2013
2714548

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Klasa 4b integracyjna poznaje ukształtowanie terenu

phoca thumb m 4dLekcje przyrody mogą być ciekawe, kiedy wychodzimy w teren, obserwujemy oraz doświadczamy. Obecnie na zajęciach zdalnych szukamy najlepszych sposobów uczenia się i utrwalania nowych wiadomości. Dlatego zachęceni przez nauczyciela przedstawiliśmy różne formy terenu, rzeźbiąc je w plastelinie, ciastolinie, masie solnej, czy piasku. Zachęcamy wszystkich do nauki przez zabawę. Uczniowie klasy 4b.

 Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?