Twoje IP: 3.232.133.141

Podróż do Finlandii - krainy Mikołaja i Muminków

phoca thumb m resized 20201204 101947Kolejny etap podróży to mroźna i śnieżna Finlandia. Pewnie dlatego Finowie chętnie korzystają z sauny. Tam zaprzestają wszelkich kłótni i sporów. Podczas "podróży" dzieci obejrzały "spektakl na niebie", czyli niezwykłe zjawisko zorzy polarnej oraz wysłuchały fragmentu bajki "Muminki". Wirtualny spacer po wiosce Muminków był bardzo ciekawy. Na końcu zatrzymaliśmy się w Rovaniemi. Finowie uważają, że to jest kraina Mikołaja. Dzieci wysłały kolorowe listy z prośbą o prezenty. Nakemiin Finlandia!