logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
718
1546
2551676

Twoje IP: 3.232.133.141

Podróż do Finlandii - krainy Mikołaja i Muminków

phoca thumb m resized 20201204 101947Kolejny etap podróży to mroźna i śnieżna Finlandia. Pewnie dlatego Finowie chętnie korzystają z sauny. Tam zaprzestają wszelkich kłótni i sporów. Podczas "podróży" dzieci obejrzały "spektakl na niebie", czyli niezwykłe zjawisko zorzy polarnej oraz wysłuchały fragmentu bajki "Muminki". Wirtualny spacer po wiosce Muminków był bardzo ciekawy. Na końcu zatrzymaliśmy się w Rovaniemi. Finowie uważają, że to jest kraina Mikołaja. Dzieci wysłały kolorowe listy z prośbą o prezenty. Nakemiin Finlandia!

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?