logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
558
1561
2978927

Twoje IP: 3.236.55.22

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Książki dla Miejskiej Biblioteki Publicznej

phoca thumb m 1Akcja „Książki dla Miejskiej Biblioteki Publicznej" zakończona sukcesem!

W czasie wakacji na naszym osiedlu doszło do napadu na bankomat. Wybuch zniszczył nie tylko urządzenie, ale ucierpiała także filia nr 16 MBP im. Adama Asnyka. Zniszczony został m. in. księgozbiór dla dzieci i młodzieży. Wolontariusze z klasy 8d: Bartek, Olek, Kuba i Wiktor zaapelowali do koleżanek i kolegów: „Pomóżmy odbudować ten zniszczony księgozbiór". Dzięki wielkiemu zaangażowaniu całej społeczności uczniowskiej chłopcom udało się zebrać 296 książek, które zostały przekazane na ręce prezesa MBP, Adama Borowiaka. Drodzy Wychowawcy i Uczniowie, dziękujemy Wam!

Szkolny Klub Wolontariatu

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?