logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1476
1583
2972508

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne



Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Eliminacje do Turnieju Piłki Nożnej

phoca thumb m 123 października 2019 roku na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 18 odbyły się eliminacje do XX Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Naszą szkołę w kategorii U10 reprezentowała drużyna w składzie: Dawid Mutke, Mikołaj Łyskawka, Ksawery Dwornikowski, Igor Fikciński, Igor Kaftanowicz, Szymon Kasperek, Wiktor Maliński, Wojciech Osman, Antoni Jazurek, Jakub Dolata, która wygrała eliminacje i tym samym awansowała do Finałów Wojewódzkich. Odbędą się one wiosną 2020 roku. Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?