logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1371
1583
2972403

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Sukcesy sześciolatków w konkursie plastycznym "Cztery pory roku"

phoca thumb m 20210429 090115W ciągu roku szkolnego 2020/2021 sześciolatki z naszej szkoły brały udział w konkursie plastycznym "Cztery pory roku: Lato, Wiosna, Jesień, Zima". Konkurs został zorganizowany przez MDK w Kaliszu. Na konkurs plastyczny o tematyce "Lato" wpłynęło 228 prac plastycznych. Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Dwórczyk, Maja Kizowska i Jakub Nowicki. W konkursie plastycznym o tematyce "Jesień", na który wpłynęło 287 prac, nagrodę otrzymali: Oliwia Dwórczyk i Jakub Nowicki, a wyróżnieni zostali: Marcel Marczak, Oliwia Filipiak i Szymon Nowak. Na konkurs o mroźnej porze roku "Zima" wpłynęło 289 prac plastycznych. Wyróżnienie otrzymała Oliwia Dwórczyk. Piękna pora roku "Wiosna" przyciągnęła 244 małych artystów z Kalisza i okolicznych przedszkoli. Wyróżnienia otrzymały: Oliwia Filipiak i Amelia Ciesielska. Wystawę, w skład której wchodzą prace sześciolatków z naszej szkoły, ze wszystkich pór roku, można oglądać w holu MDK na pierwszym piętrze do końca wakacji. Gratulujemy małym wielkim artystom.


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?