logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1289
1583
2972321

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Dzień Ziemi w oddziale przedszkolnym

phoca thumb m img 20210421 103059Cześć kochani! Późnym popołudniem wita Was nasz oddział przedszkolny!
Ostatnie dni były dla nas bardzo pracowite, ale jednocześnie bogate w nowe informacje i doświadczenia. Pewnie zapytacie, dlaczego? Zajęliśmy się ekologią, a to temat długi jak rzeka. Wiemy już, w jaki sposób segregować śmieci i jakie działania podjąć, by chronić naszą planetę, która 22 kwietnia obchodzi swoje wielkie święto - "Światowy Dzień Ziemi". Z tej okazji postanowiliśmy wykonać plakaty, wykorzystując wiele różnorodnych materiałów i technik pracy. Każdy z nas spisał się na medal. Spójrzcie na efekty naszej pracy!


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?