logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1403
1583
2972435

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Niezwykłe eksperymenty z jajkiem

phoca thumb m 003Na Wielkanoc muszą być jajka, pisanki, kraszanki, ale co było pierwsze… jajko czy kura? Uczeni nadal nad tym się głowią. Zdaniem pewnego sześciolatka pierwszy był kogut. I może faktycznie tak było? Sześciolatki, podczas nauki zdalnej, postanowiły przygotować małe laboratorium, w którym przedstawiły pomysły na zabawę z jajkiem. Czy jajko można włożyć do butelki? Czy z jajka, które zniosła kura można zrobić skaczące jajko gumowe? Czy jajko potrafi pływać, chociaż to nie jajko kacze tylko kurze? Przekonajcie się.


 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?