logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1222
1583
2972254

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Fascynująca podróż do słonecznej Grecji

phoca thumb m thumbnail 20201210 110637Na kolejnych zajęciach, odbywających się w ramach innowacji pedagogicznej "Świerszcz podróżnik", udaliśmy się w podróż do Grecji. Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy od góry Olimp. Spotkaliśmy tam bogów greckich: Zeusa, Atenę, Afrodytę, Apolla i Posejdona. Przywitaliśmy się także z Platonem i Sokratesem - greckimi filozofami, wysłuchaliśmy wybranych mitów greckich oraz poznaliśmy tradycję igrzysk olimpijskich. Ponadto nauczyliśmy się kilku słów w tym języku: kalimera (dzień dobry), parakalo (proszę), epharisto (dziękuję), których znajomość bardzo przydała nam się podczas podróży. Podczas naszej greckiej przygody nie zabrakło także nauki tańca - zorby. Grecja to naprawdę wspaniały kraj do zwiedzania i wypoczynku.

Adijo Grecja!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?