logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1269
1583
2972301

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne



Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Świerszcz Podróżnik zaprosił sześciolatki do Peru

phoca thumb m image016Czy możliwa jest podróż do Peru? Okazuje się, że tak! Jest to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc na naszym globie. Kolorowe zdjęcia pokazujące kulturę i przyrodę Peru - krainy Indian Inka, niegdyś bardzo rozwiniętej cywilizacji wywarły ogromne wrażenie. Przepiękne krajobrazy, szczególnie Gór Tęczowych, Machu Picchu, egzotyczne zwierzęta - lamy, alpaki, znane dzieciom świnki morskie. Ludzie w bajecznie kolorowych strojach: poncho, kapelusze i spódnice budziły ogromne zaciekawienie. Na zakończenie podróży został przeprowadzony konkurs na najciekawiej wykonane poncho. Efekt plastyczny przerósł oczekiwania. Wszystkim bardzo się podobało i z żalem pożegnaliśmy Peru. Adios Peru.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?