logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1351
1583
2972383

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Wyniki wyborów do Zarządu SU na rok szkolny 2021/2022

18 czerwca 2021 r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je krótką kampanią, w trakcie której kandydaci mieli możliwość zaprezentowania się społeczności szkolnej. Na podstawie ilości zdobytych głosów został powołany Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022 w następującym składzie: 


Przewodnicząca SU:
Blanka Janiak

Wiceprzewodnicząca SU:
Anna Lis

Sekretarz:
Alicja Mrozińska

Członkowie Zarządu:
Tomasz Baran
Dorota Górska
Olga Kucner
Antoni Pacewicz
Julia Rubas
Alina Susak

 

Opiekunami „Dużego" SU zostały: p. Agnieszka Szablewska i Bogumiła Stanoch oraz p. Daniel Olszyna. Opiekunami "Małego" SU zostały: p. Paulina Formalewicz, p. Aldona Zabawska - Trzeciak oraz p. Ewa Brzezińska. Rzecznikiem Praw Ucznia wybrano p. Magdalenę Wieczorek.


Poprzedzono je krótką kampanią, w trakcie której kandydaci mieli możliwość zaprezentowania się społeczności szkolnej. Na podstawie ilości zdobytych głosów powołany został Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2021/2022 w następującym składzie:

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?