Twoje IP: 44.197.197.23

DyplomAZonkile

Wf1

PieknaNaszaPolskaCała

Historia i fantastyka. Autorzy znani i nieznani

8bLukasziMaksŁukasz i Maks, uczniowie klasy 8b, odpowiedzieli na zaproszenie Książnicy Pedagogicznej do uczestnictwa w obchodach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Łukasz Balcerzak napisał opowiadanie "Pod Żółtymi Wodami". Inspiracją do jego powstania była powieść "Ogniem i mieczem" Henryka Sienkiewicza. Drugie opowiadanie zatytułowane "Mapa numer 13" napisał Maksymilian Płaczek. Maksymilian wprowadził słuchaczy w niezwykły świat fantastyki. Opowiadania chłopców można odnaleźć na Facebooku Książnicy Pedagogicznej. Zapraszamy do wysłuchania.