logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1480
1583
2972512

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Historia i fantastyka. Autorzy znani i nieznani

8bLukasziMaksŁukasz i Maks, uczniowie klasy 8b, odpowiedzieli na zaproszenie Książnicy Pedagogicznej do uczestnictwa w obchodach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Łukasz Balcerzak napisał opowiadanie "Pod Żółtymi Wodami". Inspiracją do jego powstania była powieść "Ogniem i mieczem" Henryka Sienkiewicza. Drugie opowiadanie zatytułowane "Mapa numer 13" napisał Maksymilian Płaczek. Maksymilian wprowadził słuchaczy w niezwykły świat fantastyki. Opowiadania chłopców można odnaleźć na Facebooku Książnicy Pedagogicznej. Zapraszamy do wysłuchania.


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?