logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1441
1583
2972473

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Projekt "Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?"

phoca thumb m dyplomW roku szkolnym 2020/2021 klasa 4d z wychowawczynią Bogumiłą Stanoch, wzięła udział w projekcie „Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?" zorganizowanym przez fundację Uniwersytet Dzieci w Klasie. Uczniowie uczestniczyli w cyklu 8 lekcji, podczas których zdobywali i rozwijali umiejętność planowania, organizacji oraz efektywnego działania. Kształtowali też swoje kompetencje społeczne i emocjonalne. Na poszczególnych zajęciach każdy mógł zastanowić się, w jaki sposób można wyciągnąć lekcję z błędów, które są naturalnym elementem ludzkiego życia, jak pomagać innym oraz jak pracować w zespole. Uczniowie przekonali się, że czasem trudno jest współpracować w grupie, ale znając mocne strony poszczególnych członków drużyny, można z powodzeniem zrealizować powierzone zadanie. „Studenci" zdali sobie sprawę, jak istotne jest planowanie, i że nawet piekąc ciasto, trzeba mieć plan.


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?