Twoje IP: 44.197.197.23

DyplomAZonkile

Wf1

PieknaNaszaPolskaCała

Projekt "Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?"

phoca thumb m dyplomW roku szkolnym 2020/2021 klasa 4d z wychowawczynią Bogumiłą Stanoch, wzięła udział w projekcie „Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?" zorganizowanym przez fundację Uniwersytet Dzieci w Klasie. Uczniowie uczestniczyli w cyklu 8 lekcji, podczas których zdobywali i rozwijali umiejętność planowania, organizacji oraz efektywnego działania. Kształtowali też swoje kompetencje społeczne i emocjonalne. Na poszczególnych zajęciach każdy mógł zastanowić się, w jaki sposób można wyciągnąć lekcję z błędów, które są naturalnym elementem ludzkiego życia, jak pomagać innym oraz jak pracować w zespole. Uczniowie przekonali się, że czasem trudno jest współpracować w grupie, ale znając mocne strony poszczególnych członków drużyny, można z powodzeniem zrealizować powierzone zadanie. „Studenci" zdali sobie sprawę, jak istotne jest planowanie, i że nawet piekąc ciasto, trzeba mieć plan.