logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1301
1583
2972333

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Szkolne Dni Języków Obcych

SZDJOW maju obchodziliśmy Szkolne Dni Języków Obcych. W tym roku szkolnym nie mogliśmy spotkać się w auli podczas turnieju wiedzy więc ich tegoroczna edycja miała charakter zdalny. Tematem przewodnim tego przedsięwzięcia była kultura krajów, w których używa się języka angielskiego lub niemieckiego. Podczas zajęć nauczyciele języków obcych prezentowali informacje na temat wybranego miejsca, obyczaju lub człowieka związanego z określonym krajem. Następnie uczniowie wybrali interesujące ich zagadnienie i wykonali plakat zachęcający do zgłębienia tematu. Efekty pracy można zobaczyć pod linkiem https://www.facebook.com/sp17kalisz/posts/4339498826069139Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?