Twoje IP: 44.197.197.23

Wf1

PieknaNaszaPolskaCała

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej

phoca thumb m 1W sobotę 29 maja 2021 r. na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej, w którym udział wzięło trzech naszych uczniów: Adam Schlesinger i Tobiasz Wybieralski z klasy 8b oraz Maksymilian Roliński z klasy 8c. Nasi reprezentanci rywalizowali w gronie licznych zawodników ze szkół podstawowych z całej Polski, rozwiązując test składający się z 11 zadań. Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na oficjalne ogłoszenie wyników!