logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1401
1583
2972433

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej

phoca thumb m 1W sobotę 29 maja 2021 r. na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej, w którym udział wzięło trzech naszych uczniów: Adam Schlesinger i Tobiasz Wybieralski z klasy 8b oraz Maksymilian Roliński z klasy 8c. Nasi reprezentanci rywalizowali w gronie licznych zawodników ze szkół podstawowych z całej Polski, rozwiązując test składający się z 11 zadań. Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na oficjalne ogłoszenie wyników!Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?