Twoje IP: 44.197.197.23

DyplomAZonkile

Wf1

PieknaNaszaPolskaCała

"Nie dokonuje odkrycia ten, kto nie bada niemożliwości"

phoca thumb m 6Te słowa Alberta Einsteina przyświecały nam po powrocie do nauki stacjonarnej w szkole. Uczniowie klas 6d i 6e, pod opieką pani Iwony Wybieralskiej, uczestniczyli w projekcie "Transformers matematyczny wśród brył przestrzennych". Zadaniem uczniów było zbudowanie z graniastosłupów, ostrosłupów oraz walców i stożków różnych robotów. Na początku sklejali oni bryły, a następnie kierując się wyobraźnią projektowali wygląd swojego stwora. To była świetna zabawa!