logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1359
1583
2972391

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

"Nie dokonuje odkrycia ten, kto nie bada niemożliwości"

phoca thumb m 6Te słowa Alberta Einsteina przyświecały nam po powrocie do nauki stacjonarnej w szkole. Uczniowie klas 6d i 6e, pod opieką pani Iwony Wybieralskiej, uczestniczyli w projekcie "Transformers matematyczny wśród brył przestrzennych". Zadaniem uczniów było zbudowanie z graniastosłupów, ostrosłupów oraz walców i stożków różnych robotów. Na początku sklejali oni bryły, a następnie kierując się wyobraźnią projektowali wygląd swojego stwora. To była świetna zabawa!Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?