logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1394
1583
2972426

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Big Live Classes - międzynarodowe lekcje języka angielskiego

phoca thumb m microsoftteams-image5W okresie od marca do maja 2021 r. uczniowie klas: 5a, 5b oraz 6f wraz z nauczycielem języka angielskiego, panią Joanną Dominiak, wzięli udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym Live Classes. Projekt zorganizowany został przez wydawnictwo Pearson we współpracy z BBC, a jego celem było doskonalenie kompetencji komunikacyjnych w języku angielskim oraz umożliwienie uczniom kontaktu z ich rówieśnikami z innych państw. W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w cyklu lekcji online, prowadzonych przez wykładowców z Wielkiej Brytanii. Tematyka zajęć dostosowana była do wieku i poziomu językowego uczniów, którzy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu transportu (transport przyszłości), sportu (sporty ekstremalne w Wielkiej Brytanii) oraz zwiedzić wirtualnie londyńskie zoo. Językiem wykładowym był język angielski. Oprócz uczniów z Polski, w lekcjach uczestniczyli ich rówieśnicy m.in. z Grecji, Czech, Ukrainy, Chorwacji, Hiszpanii, Meksyku i Argentyny. Nasi uczniowie zaprezentowali również swoje umiejętności, wykonując na koniec każdych zajęć prezentację w aplikacji Padlet. Każda z osób biorących udział w projekcie otrzymała dyplom uczestnika. Wszystkim uczestnikom projektu gratulujemy umiejętności językowych oraz wzorowego reprezentowania naszej szkoły na arenie międzynarodowej.


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?