Twoje IP: 44.197.197.23

Wf1

PieknaNaszaPolskaCała

Big Live Classes - międzynarodowe lekcje języka angielskiego

phoca thumb m microsoftteams-image5W okresie od marca do maja 2021 r. uczniowie klas: 5a, 5b oraz 6f wraz z nauczycielem języka angielskiego, panią Joanną Dominiak, wzięli udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym Live Classes. Projekt zorganizowany został przez wydawnictwo Pearson we współpracy z BBC, a jego celem było doskonalenie kompetencji komunikacyjnych w języku angielskim oraz umożliwienie uczniom kontaktu z ich rówieśnikami z innych państw. W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w cyklu lekcji online, prowadzonych przez wykładowców z Wielkiej Brytanii. Tematyka zajęć dostosowana była do wieku i poziomu językowego uczniów, którzy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu transportu (transport przyszłości), sportu (sporty ekstremalne w Wielkiej Brytanii) oraz zwiedzić wirtualnie londyńskie zoo. Językiem wykładowym był język angielski. Oprócz uczniów z Polski, w lekcjach uczestniczyli ich rówieśnicy m.in. z Grecji, Czech, Ukrainy, Chorwacji, Hiszpanii, Meksyku i Argentyny. Nasi uczniowie zaprezentowali również swoje umiejętności, wykonując na koniec każdych zajęć prezentację w aplikacji Padlet. Każda z osób biorących udział w projekcie otrzymała dyplom uczestnika. Wszystkim uczestnikom projektu gratulujemy umiejętności językowych oraz wzorowego reprezentowania naszej szkoły na arenie międzynarodowej.