logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1468
1583
2972500

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

XX Rejonowy Przegląd Monodramów

phoca thumb m majaZaplanowany na 24 października 2020 roku XX Rejonowy Przegląd Monodramów został z powodu pandemii rozstrzygnięty z dużym opóźnieniem. Jury w składzie: Kamilla Kiermasz, Barbara Wąsik oraz Bożena Bochen pełniąca funkcję sekretarza, oceniło przygotowane prezentacje na podstawie przesłanych nagrań wideo. Przyznano nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zwyciężczynią wśród najmłodszej i najliczniej reprezentowanej grupy została Maja Andrzejak z klasy 3c, a Miłosz Nawrocki, również uczeń klasy 3c, zdobył III miejsce. Wyróżnienie przyznano Lenie Szablewskiej z klasy 2d. Jury wyraziło uznanie dla zaangażowania wykonawców i ciekawych propozycji interpretacyjnych. Komisja artystyczna podkreśliła, że mimo trudnych warunków, udało się twórcom, opiekunom, reżyserom, małym aktorom i zapewne domownikom stworzyć niezwykle interesujące spektakle. Wszyscy uczestnicy przeglądu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki a laureaci nagrody książkowe.

Nagrodzone monodramy można zobaczyć pod linkami:
Monodram Mai https://www.youtube.com/watch?v=RvqDeuZZjHg
Monodram Miłosza https://www.youtube.com/watch?v=AJ8ZkXFbJ7I

Monodram Leny https://www.youtube.com/watch?v=1Ad4xX2r3gA


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?