logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1421
1583
2972453

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Obchody Światowego Dnia Ziemi 22 kwietnia 2021

phoca thumb m kajetan muyoJak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi, tym razem jednak, nie w auli szkolnej, ale zdalnie - na zajęciach z przyrody, biologii i geografii. Uczniowie klas czwartych mieli za zadanie napisać list w imieniu przyrody do wszystkich ludzi, aby lepiej opiekowali się oni światem natury, który nas otacza. Natomiast uczniowie klas starszych uczestniczyli w zajęciach na temat działań proekologicznych, które korelowały z tegorocznym hasłem Dnia Ziemi "Przywróć naszą Ziemię". Oto niektóre ich działania udokumentowane zdjęciami: oszczędność wody (nabieranie w kubek wody podczas mycia zębów), stosowanie na co dzień, podczas zakupów, toreb wielokrotnego użycia, systematyczne segregowanie śmieci, używanie doniczek ceramicznych zamiast plastikowych dla roślin, sprzątanie lasów w okolicy. A Ty jak na co dzień dbasz o naszą Ziemię?


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?