Twoje IP: 44.197.197.23

DyplomAZonkile

Wf1

PieknaNaszaPolskaCała

Sukces w konkursie powiatowym "Czysty las - zadowoleni ludzie i zwierzęta"

Helena JakubowskaZ okazji obchodów Dnia Ziemi 2021 Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zorganizował konkurs dla uczniów z klas VI-VIII pt. "Czysty las - zadowoleni ludzie i zwierzęta". Celem konkursu było zwrócenie uwagi na problem zaśmiecania lasów oraz na negatywny wpływ śmieci na życie i zdrowie zwierząt, promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie i budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. Konkurs polegał na przygotowaniu plakatu ilustrującego główny temat lub filmiku/spotu ekologicznego. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obu kategoriach. Jury, spośród nadesłanych ponad 120 plakatów, przyznało I miejsce naszej uczennicy z klasy 8c - Helence Jakubowskiej! Helenka odznacza się wyjątkowym talentem plastycznym oraz wrażliwością przyrodniczą. Gratulujemy wielkiego sukcesu! Prace plastyczne, wśród nich naszej Helenki, będą prezentowane na wystawie w Powozowni Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.