logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1380
1583
2972412

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Sukces w konkursie powiatowym "Czysty las - zadowoleni ludzie i zwierzęta"

Helena JakubowskaZ okazji obchodów Dnia Ziemi 2021 Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zorganizował konkurs dla uczniów z klas VI-VIII pt. "Czysty las - zadowoleni ludzie i zwierzęta". Celem konkursu było zwrócenie uwagi na problem zaśmiecania lasów oraz na negatywny wpływ śmieci na życie i zdrowie zwierząt, promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie i budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. Konkurs polegał na przygotowaniu plakatu ilustrującego główny temat lub filmiku/spotu ekologicznego. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obu kategoriach. Jury, spośród nadesłanych ponad 120 plakatów, przyznało I miejsce naszej uczennicy z klasy 8c - Helence Jakubowskiej! Helenka odznacza się wyjątkowym talentem plastycznym oraz wrażliwością przyrodniczą. Gratulujemy wielkiego sukcesu! Prace plastyczne, wśród nich naszej Helenki, będą prezentowane na wystawie w Powozowni Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?