Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
95
1476
2755897

Twoje IP: 3.238.173.209

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Sukces Sergiusza

phoca thumb m sergiusz1Sergiusz Świerk, uczeń klasy 6b, zajął II miejsce w konkursie ekologicznym „Akcja segregacja”, zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Kalisza. Zadaniem jego uczestników było wykonanie pracy artystycznej, zachęcającej do segregowania odpadów. Na konkurs wpłynęło 191 prac w formie elektronicznej i papierowej. Tym bardziej cieszy fakt, że pomimo dużej konkurencji praca Sergiusza zdobyła uznanie. Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?