logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1404
1583
2972436

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Zerówka obchodzi urodziny Myszki Miki

uMM1
W czwartek 28.02.2019 r. do naszej biblioteki zawitała najpopularniejsza myszka na świecie- Myszka Miki. Bohater Walta Disneya obchodził swoje 90. urodziny. Wesoły, pełen ochoty do zabawy przewodził naszym milusińskim w spotkaniu i utwierdzał dzieci w przekonaniu, że czytanie to najlepszy sposób na poznanie jego zwyczajów. Przedstawił też swoich przyjaciół: Goofyiego, Kaczora Donalda, Pluto, Horacego i ukochaną Mini. Było to nasze kolejne spotkanie, ponieważ „zeróweczki" są częstymi gośćmi w szkolnej bibliotece i chętnie korzystają z księgozbioru, wprawiając się w naukę czytania i wzbogacając swoją wiedzę.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?