Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
165
1476
2755967

Twoje IP: 3.238.173.209

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Święto Biblioteki 2020

phoca thumb m received 752829258631471W tym roku Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych (październik/listopad) obchodzony był pod hasłem „Regiony Polski - poznajemy tradycje ludowe". Nasza biblioteka przygotowała kilka propozycji dla wszystkich uczniów szkoły. Klasy młodsze zostały zaproszone do wspólnego poznawania polskich regionów i obyczajów poprzez wesołą zabawę: tańcząc ludowy taniec, kolorując malowanki i tworząc piękne wycinanki. Klasom czwartym zaproponowany został udział w konkursie afiszowym związanym z hasłem obchodów. Klasy piąte mogły stworzyć piękną kurpiowską lub łowicką wycinankę. Natomiast uczniowie klas szóstych stanęli w szranki w wymyśleniu rymowanki/wierszyka, który musiał zawierać pojęcia gwarowe. Biblioteczny blog, był miejscem, gdzie uczniowie najstarszych klas odnaleźli propozycje konkursu.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?