logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1452
1583
2972484

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Literatura i wojna

phoca thumb m dscf3983Wrzesień to miesiąc, w którym tradycją stały się już spotkania z uczniami klas czwartych, podczas których prezentujemy książki z serii „Wojny dorosłych – historie dzieci" wydawnictwa Literatura. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały krótkiego omówienia książek obrazujących losy ich rówieśników, a co najważniejsze postanowiły wypożyczyć zaprezentowane pozycje. Rozmowy o przeżyciach bohaterów stały się również przyczynkiem do wspomnienia czasów II wojny światowej, której 80. rocznicę wybuchu obchodziliśmy we wrześniu.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?