logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1426
1583
2972458

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Piękna nasza Polska cała - projekt edukacyjny

Drodzy Rodzice, Najmilsi Uczniowie,

jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w bieżącym roku szkolnym 2020/2021 wychowawcy świetlicy po raz kolejny dołączyli do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna nasza Polska cała". W ramach działań projektowych uczniowie będą mogli m.in.: poznać historię lokalnych bohaterów; zgłębić informację na temat legend i baśni polskich; zaznajomić się z dawnymi dobranockami oraz z tradycją, obyczajami, folklorem wybranych krajów sąsiadujących z Polską itp.  


Szczegółowy regulamin:

https://drive.google.com/file/d/13vXh_3hQtsEuQE_KMJOD79SSkZK3tcGH/view?usp=sharing

 

Bez tytułu

    

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?