logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1237
2688
2694084

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Zbiórka żywności zakończona sukcesem!

phoca thumb m 1Dziękujemy wolontariuszom i uczniom klas 0-3 za przyłączenie się do lutowej akcji zbiórki żywności długoterminowej dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn im. Brata Alberta w Kaliszu. Ta zbiórka to sposób włączenia się w obchody "Światowego Dnia Bezdomnych" i forma wsparcia mieszkańców schroniska w trudnych czasach pandemii.

 

 Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?