logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
146
1372
2716970

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Wizyta na cmentarzu

phoca thumb m wiatekoWolontariusze: Maria z klasy 8f, Dominika z klasy 7e, Tobiasz z klasy 8b, postanowili znaleźć na cmentarzu i uporządkować zaniedbane groby zmarłych, o których nikt już nie pamięta. Uczniowie posprzątali nagrobki i zapalili znicze. Cieszymy się, że udało im się znaleźć czas i wykonać te prace w tygodniu poprzedzającym zamknięcie cmentarzy. Dziękujemy im za podjęcie się tego działania.
 
 
 
 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?