logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1398
2688
2694245

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Światowy Dzień Mycia Rąk

phoca thumb l logoŚwiatowy Dzień Mycia Rąk został ustanowiony w 2008 roku przez UNICEF. Jego zadanie polega na uzmysłowieniu ludziom, jak ważne dla zdrowia i życia jest mycie rąk. Zorganizowana przez wolontariuszy akcja plakatowa miała na celu uświadomienie wszystkim, że mycie rąk jest najprostszym sposobem pozbycia się bakterii i drobnoustrojów oraz zapobiega chorobom przez nie wywołanym np. COVID - 19.

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?