logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
201
1372
2717025

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Wolontariusze z naszej szkoły dołączyli do „załogi” WOŚP

WOSPfotoAhoj, załogo! Wolontariusze z naszej szkoły dołączyli do „załogi" WOŚP Nadszedł długo wyczekiwany przez wolontariuszy dzień. W niedzielę, 12 stycznia br., od samego rana uczniowie klasy 8d: Aleksander Barnett, Bartosz Grzyb, Jakub Kamiński, Wiktor Pietrzak z identyfikatorami na szyi, z puszką zabezpieczoną banderolą pod pachą wyszli na ulice naszego miasta, aby kwestować w szczytnym celu. Każdej osobie wkładającej datek przyklejali serduszko WOŚP. Łącznie udało im się zebrać 1781,84 zł. Dziękujemy im za przyłączenie się do tej akcji.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?