logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1244
2688
2694091

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Bieg charytatywny

bc3Drodzy Rodzice! Drodzy uczniowie!

Serdecznie dziękujemy za udział w I Biegu Charytatywnym "Łamiemy Bariery", który odbył się w sobotę, 12 października br., w Parku Miejskim. Bieg skierowany był do wszystkich miłośników aktywności ruchowej, bez względu na wiek, zarówno niepełno-, jak i pełnosprawnych. O godzinie 11.00 przy Domku Parkowego w biegu wystartowali także uczniowie naszej szkoły. Przebiegli po kilka dwukilometrowych pętli wytyczonych alejkami parku. Dziękujemy wszystkim za udział! Gratulujemy medali!

Szkolny Klub Wolontariatu

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?