logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2321
1311
1220544

Twoje IP: 52.91.90.122

Bieg Ptolemeusza

Komunikat końcowy

XXXVI Biegu Ptolemeusza

biegi szkolne

Kalisz 02.10.2016r.

Czytaj więcej...

LEKKOATLETYKA i MY

 

Liga LA SP gr. czerwona 22.09.2016.

 

Klasyfikacja końcowa

 

miejsce

szkoła

I rzut

II rzut

III rzut

Suma

1

SP 18

321,5

     

2

SP 17

253

     

3

SP 16

217

     

4

SP 8

163

     

5

SP 7

79

     

Czytaj więcej...

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Szachach Drużynowych Szkół Podstawowych.

szachy 01szachy 02

Zawody odbyły się w dniach 16.05-18.05.2016r.

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli ogromny sukces zajmując II miejsce w Polsce.
Skład drużyny:
1. Tymon Ochędzan kl. 4e
2. Weronika Wawrzyniak kl. 5c
3. Karol Wawrzyniak kl. 3d
4. Ewa Barwińska kl. 3f
5. Jakub Zachara kl. 6f

Opiekun: mgr Monika Bartkowska.

X Bieg im. Tadeusza Kościuszki

X Bieg im. Tadeusza Kościuszki

w biegu brało udział 55 dziewcząt i 32 chłopców

Reprezentacja naszej szkoły:

 

KLASY IV-VI SP

1000m

   
         

3

WIKTORIA

PLEWKA

SP 17 KALISZ

2004

7

MARTA

KUŚMIERCZAK

SP 17 KALISZ

2005

8

GABRIELA

KUBCZYK

SP 17 KALISZ

2004

9

KLAUDIA

CEBULSKA

SP 17 KALISZ

2004

11

EMILIA

WIŚNIEWSKA

SP 17 KALISZ

2005

15

ALEKSANDRA

LUTY

SP 17 KALISZ

2005

16

ALICJA

MATUŁA

SP 17 KALISZ

2006

18

PAULINA

TOMASZEWSKA

SP 17 KALISZ

2006

19

HANNA

SOKÓŁ

SP 17 KALISZ

2007

20

JOANNA

CEBULSKA

SP 17 KALISZ

2005

21

PATRYCJA

CZARNOJAŃCZYK

SP 17 KALISZ

2004

23

MATYLDA

MOLKA

SP 17 KALISZ

2005

25

OLIWIA

PACHOLSKA

SP 17 KALISZ

2006

26

JULIA

WAŁĘSIAK

SP 17 KALISZ

2004

30

WERONIKA

KAFTANOWICZ

SP 17 KALISZ

2006

35

MARTYNA

WIECZOREK

SP 17 KALISZ

2005

36

ANASTAZJA

TALBIERZ

SP 17 KALISZ

2005

41

PATRYCJA

SALAMON

SP 17 KALISZ

2004

42

WERONIKA

WIECZOREK

SP 17 KALISZ

2005

43

WERONIKA

WIERNY

SP 17 KALISZ

2004

 

KLASY IV-VI SP

1000m

   
         

1

KACPER

SOBCZAK

SP 17 KALISZ

2004

6

MACIEJ

DURSKI

SP 17 KALISZ

2004

19

ADAM

URBAN

SP17 KALISZ

2004

22

FABIAN

MIŁEK

SP 17 KALISZ

2006

23

KACPER

WITCZAK

SP 17 KALISZ

2006

30

KAJETAN

MUŻYŁO

SP 17 KALISZ

2006

XVI Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym Szkół Podstawowych

aerobik 02
Zawody odbyły się 23.05.2016r.

Uczennice naszej szkoły zajęły III miejsce.

Skład zespołu:
1. Wiktoria Kania kl. 6e
2. Martyna Staszak kl. 6e
3. Kinga Olejnik kl. 6d
4. Barbara Gierłowska kl. 6d
5. Anna Jankowiak kl. 6d
6. Paulina Matuła kl.6d
7. Kasandra Kowalewicz kl.6d
8. Julia Sawińska kl.6b
9. Julia Grandyberg kl. 4c
10. Oliwia Sójka kl. 4c
Opiekun: mgr Ewa Wiśniewska

Mistrzostwa Kalisza Chłopców w 4-boju LA

Zawody odbyły się 5.05.2016r.
Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce

Skład drużyny:
1. Mateusz Różański kl. 6c
2. Kamil Przysiecki kl. 6e
3. Piotr Olczak kl.6d
4. Kacper Poliński kl. 6d
5. Jakub Zachara kl. 6f
6. Kacper Sobczak kl. 5a
7. Jędrzej Raczyk kl. 6b
Opiekun: mgr Daniel Olszyna

Mistrzostwa Kalisza Dziewcząt w 4-boju LA

czworboj dz 5
Zawody odbyły 4.05.2016r. Uczennice naszej szkoły zajęły IV i VIII miejsce.

IV miejsce zajęła drużyna w składzie:
1. Maria Brelińska kl. 6e
2. Wiktoria Kania kl.6e
3. Klaudia Cichecka kl. 6e
4. Martyna Staszak kl. 6e
5. Natalia Wasiak kl. 6c
6. Adrianna Hofman kl. 5e
VIII miejsce zajęła drużyna w składzie:
1. Julia Szmyt kl. 5c
2. Anna Filipowicz kl. 5d
3. Klaudia Cebulska kl. 5d
4. Dominika Stankiewicz kl. 5c
5. Wiktoria Plewka kl. 5a
6. Barbara Lisiak kl. 5c

Opiekunowie: mgr Katarzyna Bartczak – Kuświk
mgr Ewa Wiśniewska

Mistrzostwa Kalisza w Piłce Koszykowej Dziewcząt

koszykowka 02
Zawody odbyły się 21.03.2016r.
Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce.
Skład drużyny:
1. Marta Grzelak kl.6d
2. Klaudia Cichecka kl.6d
3. Amelia Noskowska kl. 6d
4. Zuzanna Gregorczyk kl. 6c
5. Maria Kościelak kl.6c
6. Wiktoria Rektor kl. 6c
7. Natalia Wasiak kl.6c
8. Patrycja Rzoska kl. 6c
9. Gabriela Piątkiewicz kl.6c
10. Natalia Dąbrowska kl.6f
11. Alicja Szymańska kl. 6e
12. Patrycja Plichta kl.6c
opiekun: mgr Wiesław Grochowina

Mistrzostwa Kalisza w Piłce Koszykowej Chłopców

koszykowka 01
Zawody odbyły się 21.03.2016r.
Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.
Skład drużyny:
1. Jakub Szymkowiak kl.6e
2. Kacper Kopczyński kl. 6f
3. Jędrzej Raczyk kl. 6b
4. Gabriel Sobczak kl. 6e
5. Kamil Janiak kl. 6f
6. Jakub Zachara kl.6f
7. Gracjan Figiel kl. 6e
8. Piotr Olczak kl. 6d
9. Kamil Przysiecki kl. 6e
10. Jacek Jankowski kl. 6c
11. Mateusz Eberhardt kl. 6c
12. Mateusz Różański kl.

Opiekun: mgr Wiesław Grochowina
mgr Monika Bartkowska

Rejonowy Turniej w Aerobiku Grupowym Szkół Podstawowych

turniej aerobok 01

 

 

Zawody odbyły się 17.03.2016r. w Pleszewie.
Reprezentacja naszej szkoły zajęła 7 miejsce.

 

 

 

Skład zespołu:
1. Barbara Gierłowska kl. 6d
2. Anna Jankowiak kl.6d
3. Paulina Matuła kl.6d
4. Kinga Olejnik kl.6d
5. Kasandra Kowalewicz kl. 6d
6. Wiktoria Kania kl.6e
7. Martyna Staszak kl. 6e
8. Julia Grandyberg kl.4c
9. Oliwia Sójka kl. 4c
10. Oliwia Kasprzak kl.5e
11. Wiktoria Różańska kl.4b

Opiekun: mgr Ewa Wiśniewska

Finał Wojewódzki XVII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Szachach

szachy 2016 1
Zawody odbyły się 7.03.2016r. w Zbąszyniu.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.

Skład drużyny:
1.Tymon Ochędzan kl.4e
2.Weronika Wawrzyniak kl.5c
3.Karol Wawrzyniak kl.3d
4.Ewa Barwińska kl.3f

Opiekun: mgr Monika Bartkowska

 

szachy 2016 2

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Piłce Siatkowej Chłopców

Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce

Skład drużyny:

1.Jędrzej Raczyk kl. 6b
2.Filip Miśkiewicz kl. 6b
3.Jakub Szymkowiak kl. 6e
4.Gabriel Sobczak kl.6e
5.Kamil Janiak kl. 6f
6.Kamil Przysiecki kl. 6e
7.Gracjan Figiel kl. 6e
8.Bartosz Łyszczyński kl. 5e
9.Jakub Zachara kl. 6f

Opiekun: mgr Jakub Stankiewicz

Mistrzostwa Miasta Kalisza w Piłce Siatkowej Dziewcząt

psd2
Zawody odbyły się 26.02.2016r.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce

Skład drużyny:
1.Alicja Szymańska kl. 6e
2.Patrycja Rzoska kl. 6c
3.Klaudia Cichecka kl. 6d
4.Maria Kościelak kl. 6c
5.Dominika Stankiewicz kl. 5c
6.Marta Grzelak kl. 6d
7.Jagoda Józefiak kl. 6e
8.Maja Śnieg kl. 5d
9.Anastazja Pawlak kl.6c

Opiekun: mgr Jakub Stankiewicz

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?