logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1923
2229
2003755

Twoje IP: 3.235.75.196

Uroczystość przy pomniku Bohaterów Westerplatte

phoca thumb m dsc 0233W poniedziałek, 16 września 2019 r., przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Stanisław Wiśniewski, Tobiasz Wybieralski i Iga Lewandowska wzięli udział w obchodach 17. rocznicy odsłonięcia pomnika Bohaterów Westerplatte. W uroczystości uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz miasta, instytucji państwowych, kombatantów oraz szkół. Przy pomniku Bohaterów Westerplatte odbył się apel poległych, złożone zostały kwiaty i znicze. Także nasza reprezentacja zapaliła znicz w imieniu pracowników i uczniów szkoły. Mszę św. w intencji Ojczyzny i poległych w jej obronie sprawował ks. Stanisław Tofil. Uroczystość była prawdziwą lekcją historii.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?