Twoje IP: 34.239.160.113

Uroczystość przy pomniku Bohaterów Westerplatte

phoca thumb m dsc 0233W poniedziałek, 16 września 2019 r., przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Stanisław Wiśniewski, Tobiasz Wybieralski i Iga Lewandowska wzięli udział w obchodach 17. rocznicy odsłonięcia pomnika Bohaterów Westerplatte. W uroczystości uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz miasta, instytucji państwowych, kombatantów oraz szkół. Przy pomniku Bohaterów Westerplatte odbył się apel poległych, złożone zostały kwiaty i znicze. Także nasza reprezentacja zapaliła znicz w imieniu pracowników i uczniów szkoły. Mszę św. w intencji Ojczyzny i poległych w jej obronie sprawował ks. Stanisław Tofil. Uroczystość była prawdziwą lekcją historii.