Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00

Twoje IP: 34.237.76.91

Sześciolatek i Adam Mickiewicz

am4
Filip Dulaj (oddział przedszkolny B) otrzymał III miejsce w Konkursie 100 lat UAM. Organizatorem konkursu jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego, a koordynatorem Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Dzieci przedszkolne z terenu Wielkopolski miały za zadanie wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką- "Patron UAM". Udział w konkursie dawał uczniom możliwość rozwijania zainteresowań artystycznych i kreatywności.
Gratulujemy sześciolatkowi wielkiego sukcesu w przygodzie z poetą epoki romantyzmu.