Twoje IP: 3.229.122.219

III miejsce w VII Regionalnym Konkursie Fizycznym na „Ciekawe doświadczenie fizyczne" dla uczniów szkół podstawowych i szkół ponadgimnazjalnych

Dnia 30.05.2019r. uczennice klas ósmych: Malwina Radkiewcz, Aleksandra Mrozińska i Patrycja Salamon – Pilarczyk reprezentowały naszą szkołę na VII Regionalnym Konkursie Fizycznym na „Ciekawe doświadczenie fizyczne" dla uczniów szkół podstawowych i szkół ponadgimnazjalnych, który miał miejsce w I LO im. T. Kościuszki w Jarocinie.
Uczennice przedstawiły obwód elektryczny zbudowany z warzyw oraz wykorzystały uzyskaną energię do konstrukcji elektrycznej zabawki edukacyjnej.
Nasza szkoła zajęła trzecie miejsce.