logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
328
1628
2242004

Twoje IP: 3.236.108.61

Odwiedziny w SP 19

4e1

W czwartek 30 klasa IV e odwiedziła uczniów w SP 19. To był niesamowity czas– wspólne zabawy, taniec, rywalizacja sportowa i zajęcia plastyczne. Dla nas był to bardzo ważny dzień. Może różnimy się od siebie, ale wszyscy jesteśmy dziećmi. Mamy takie same potrzeby i marzenia. Wszyscy tak samo lubimy się bawić, możemy nawzajem się od siebie uczyć. Podczas tych krótkich, dwugodzinnych zajęć poznaliśmy nowych przyjaciół. Zrozumieliśmy, że są ludzie, którym choroba utrudnia życie. Jednak nasi nowi koledzy, nowe koleżanki nie żalili się, że czegoś nie mogą zrobić, bo trudniej jest im się poruszać. Nie narzekali, że jest gorąco, a był to upalny dzień, tylko zachęcali nas do zabawy. W tym krótkim czasie pokazali, jakimi są wspaniałymi ludźmi. Pomiędzy nami nie było barier. Przez cały czas towarzyszył nam uśmiech i wielka radość.

Jesteśmy im wdzięczni za taką prawdziwą życiową naukę - nie warto narzekać, trzeba cieszyć się każdym nowym dniem.
Pomimo zmęczenia daliśmy radę pieszo wrócić do szkoły. A po drodze... pyszne lody.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?