Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00

Twoje IP: 34.204.179.0

Projekty edukacyjne z fizyki i historii.

ch4
W piątek uczniowie klas ósmych przedstawili owoce swojej miesięcznej pracy - projekty edukacyjne z fizyki i historii. Sami wybierali grupy, w których chcieli pracować, a także jeden z bliskich im tematów:

Co wspólnego ma historia z fizyką?
Ile fizyki jest w muzyce?
Jak postrzegano energię jądrową dawniej, a jak postrzega się ją obecnie?
Mogliśmy zobaczyć film, przedstawienie teatralne, quizy i teleturnieje, a przede wszystkim liczne doświadczenia fizyczne, a to wszystko osadzone w adekwatnej do przedstawianego fizyka - epoce historycznej. Z pewnością wszystkie projekty wzbudziły wielkie zainteresowanie, a także, mamy nadzieję, poszerzyły wiedzę uczestników, jak i uczniów, którzy podziwiali efekty ich pracy.