logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
992
836
1614180

Twoje IP: 34.204.179.0

Projekty edukacyjne z fizyki i historii.

ch4
W piątek uczniowie klas ósmych przedstawili owoce swojej miesięcznej pracy - projekty edukacyjne z fizyki i historii. Sami wybierali grupy, w których chcieli pracować, a także jeden z bliskich im tematów:

Co wspólnego ma historia z fizyką?
Ile fizyki jest w muzyce?
Jak postrzegano energię jądrową dawniej, a jak postrzega się ją obecnie?
Mogliśmy zobaczyć film, przedstawienie teatralne, quizy i teleturnieje, a przede wszystkim liczne doświadczenia fizyczne, a to wszystko osadzone w adekwatnej do przedstawianego fizyka - epoce historycznej. Z pewnością wszystkie projekty wzbudziły wielkie zainteresowanie, a także, mamy nadzieję, poszerzyły wiedzę uczestników, jak i uczniów, którzy podziwiali efekty ich pracy.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?