logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
308
1628
2241984

Twoje IP: 3.236.108.61

Prąd jest pożyteczny, ale bywa niebezpieczny

p11
Prąd elektryczny bardzo zmienił życie ludzi. Co byłoby, gdyby nie było prądu? Odpowiedzi na te pytania uzyskali uczniowie oddziałów przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej 15 i 17 maja podczas spotkania z prelegentami Energa Operator. W czasie ciekawej prezentacji dzieci nauczyły się odczytywać znaczenie znaków ostrzegających przed niebezpieczeństwem. Podczas części praktycznej ćwiczyły jak bezpiecznie postępować podczas korzystania z urządzeń elektrycznych. Uczniowie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej dziękują za prezentację zasad bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?