Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 4 dni

Twoje IP: 3.94.196.192

Prąd jest pożyteczny, ale bywa niebezpieczny

p11
Prąd elektryczny bardzo zmienił życie ludzi. Co byłoby, gdyby nie było prądu? Odpowiedzi na te pytania uzyskali uczniowie oddziałów przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej 15 i 17 maja podczas spotkania z prelegentami Energa Operator. W czasie ciekawej prezentacji dzieci nauczyły się odczytywać znaczenie znaków ostrzegających przed niebezpieczeństwem. Podczas części praktycznej ćwiczyły jak bezpiecznie postępować podczas korzystania z urządzeń elektrycznych. Uczniowie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej dziękują za prezentację zasad bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej.