Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 27 dni

Mali Wielcy Pisarze

mpisarze2
Nareszcie jest!!!!!

W dniu 06 maja drukarnia dostarczyła książeczkę z opowiadaniami napisanymi przez uczniów naszej szkoły. "Herobrajn i inne opowieści" to tytuł zbioru opowiadań wymyślony przez Marcela Skorka. Fabuła opowiadań toczy się wokół tematów najbliższych dzieciom. Fantazja przeplata się z rzeczywistością. Jest rodzina, przyroda, zwierzęta oraz niezwykłe przygody bohaterów.
Autorzy: Marcel Skorek, Maja Smolińska, Maja Dominiak, Oliwia Wasiak, Michał Janiak, Aleks Różewicz, Zuzanna Florczak, Wiktoria Krych, Rafał Rzepecki, Nadia Kossowska, Anna Kucharczyk, Aleksandra Kubczyk dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wydania opowiadań.
Mali wielcy pisarze stworzyliście wyjątkową galerię opowieści!
Gratulujemy!!!!!!