logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
4758
3091
2187927

Twoje IP: 3.231.226.13

Mali Wielcy Pisarze

mpisarze2
Nareszcie jest!!!!!

W dniu 06 maja drukarnia dostarczyła książeczkę z opowiadaniami napisanymi przez uczniów naszej szkoły. "Herobrajn i inne opowieści" to tytuł zbioru opowiadań wymyślony przez Marcela Skorka. Fabuła opowiadań toczy się wokół tematów najbliższych dzieciom. Fantazja przeplata się z rzeczywistością. Jest rodzina, przyroda, zwierzęta oraz niezwykłe przygody bohaterów.
Autorzy: Marcel Skorek, Maja Smolińska, Maja Dominiak, Oliwia Wasiak, Michał Janiak, Aleks Różewicz, Zuzanna Florczak, Wiktoria Krych, Rafał Rzepecki, Nadia Kossowska, Anna Kucharczyk, Aleksandra Kubczyk dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wydania opowiadań.
Mali wielcy pisarze stworzyliście wyjątkową galerię opowieści!
Gratulujemy!!!!!!

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?