logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
4479
3091
2187648

Twoje IP: 3.231.226.13

I miejsce SP17 z Oddziałami Integracyjnymi podczas „Tygodnia Zdrowia 2019”

tz1
Przedstawiciele naszej szkoły godnie reprezentowali społeczność szkolną podczas całego cyklu zadań, konkursów, zawodów sportowych na przełomie marca i kwietnia 2019r. związanych z „Tygodniem Zdrowia 2019” organizowanym przez
Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Kaliszu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza. Uczniowie brali udział w konkursie plastycznym na logo Tygodnia Zdrowia 2019, zwycięzcą został Kacper Kowalczyk kl. 6c (opiekun E. Sobieska) Grupa czteroosobowa uczestniczyła w konkursie „Quiz wiedzy o zdrowiu”, zwycięzcy: 2 miejsce w kategorii klas 7-8 Maja Śnieg kl. 8b (opiekun K. Kacperska), oraz 2 miejsce w kategorii klas 5-6 Natan Jankowski kl. 6. Reprezentanci klas 1-3 ( opiekun M. Molek) oraz 4-6 ( opiekun M. Hille) zwyciężyli w rozgrywkach sportowych i tym sposobem zdobyliśmy całościowo jako szkoła I miejsce w międzyszkolnych potyczkach. Uroczyste podsumowanie „Tygodnia Zdrowia” i wręczenie nagród laureatom konkursów odbyło się w Zespole Szkół Techniczno - Elektrycznych w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej z udziałem przedstawicieli województwa i Miasta Kalisz. Gratulujemy !!!

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?