Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 27 dni

Twoje IP: 54.157.61.68

I miejsce SP17 z Oddziałami Integracyjnymi podczas „Tygodnia Zdrowia 2019”

tz1
Przedstawiciele naszej szkoły godnie reprezentowali społeczność szkolną podczas całego cyklu zadań, konkursów, zawodów sportowych na przełomie marca i kwietnia 2019r. związanych z „Tygodniem Zdrowia 2019” organizowanym przez
Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Kaliszu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza. Uczniowie brali udział w konkursie plastycznym na logo Tygodnia Zdrowia 2019, zwycięzcą został Kacper Kowalczyk kl. 6c (opiekun E. Sobieska) Grupa czteroosobowa uczestniczyła w konkursie „Quiz wiedzy o zdrowiu”, zwycięzcy: 2 miejsce w kategorii klas 7-8 Maja Śnieg kl. 8b (opiekun K. Kacperska), oraz 2 miejsce w kategorii klas 5-6 Natan Jankowski kl. 6. Reprezentanci klas 1-3 ( opiekun M. Molek) oraz 4-6 ( opiekun M. Hille) zwyciężyli w rozgrywkach sportowych i tym sposobem zdobyliśmy całościowo jako szkoła I miejsce w międzyszkolnych potyczkach. Uroczyste podsumowanie „Tygodnia Zdrowia” i wręczenie nagród laureatom konkursów odbyło się w Zespole Szkół Techniczno - Elektrycznych w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej z udziałem przedstawicieli województwa i Miasta Kalisz. Gratulujemy !!!