logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1810
1822
1706899

Twoje IP: 34.239.160.113

Światowy Dzień Zespołu Downa w IV e

zd1

21 marca klasa IV e wzięła udział w spotkaniu z p. Sylwia Baranowską, dyrektor Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 19 w Kaliszu. Dla uczniów była to przede wszystkim lekcja tolerancji. Uświadomili sobie, że każde dziecko i każdy dorosły z zespołem Downa ma takie samo prawo do edukacji, opieki zdrowotnej i życia społecznego jak inni. Takie osoby są wśród nas i nie oczekują współczucia, ale akceptacji i przyjaźni. Dzięki warsztatom uczniowie dowiedzieli się, jakie zachowania powinni prezentować, a jakich unikać w relacjach z chorymi. Efekty pracy zaprezentowali na klasowej gazetce. Wszyscy zostali zaproszeni na zajęcia integracyjne w szkole specjalnej.

 

  

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?