logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
17
1832
1706938

Twoje IP: 34.239.160.113

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „W roli meteorologa”

wrm2
Od kilku lat w naszej szkole organizowany jest Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „W roli meteorologa". W konkursie wzięło udział 43 uczniów z 6 szkół: SP1, SP2, SP8,SP16, SP 23, SP17 w Kaliszu. Jak co roku, zadaniem uczniów było wcielenie się w rolę prezentera pogody i nagranie krótkiego filmiku.

22 marca odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Uczestnicy konkursu, którzy przybyli na spotkanie, wysłuchali krótkiej historii meteorologii, którą w formie prezentacji przedstawili uczniowie kl.7a. Po prezentacji nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród przez panią dyrektor Alinę Kijewską oraz wspólne obejrzenie nagrodzonych filmików.
Spotkanie zostało zakończone słodkim poczęstunkiem i zaprezentowaniem naszej szkolnej stacji meteorologicznej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy wygranym:
Klasy 4
I miejsce SP16 Nikola Antczak, Agata Zasada
II miejsce SP17 Julia Włoch, Emilia Pijanowska
III miejsce SP2 Wojciech Pietrzak, Tomasz Gałkowski
Klasy 5
Brały udział 3 zespoły: SP17, SP23 – bez miejsc

Klasy 6
I miejsce SP1 Zuzanna Wojciechowska, Julia Strzelczyk
II miejsce SP1 Małgorzata Szymańska, Zuzanna Przybylska, Anna Bartoszczyk
III miejsce SP17 Alicja Matuła, Wiktoria Drobnik
III miejsce SP8 Aleksandra Kowalska, Liwia Gracz

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?