Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 27 dni

Twoje IP: 54.157.61.68

Zabawy z poezją ciąg dalszy...

zzp1
W dniu 8 lutego uczniowie naszej Szkoły brali udział w Konkursie Recytatorskim "Zabawa z poezją" dla klas 0-3. Dominik Nowicki (oddział przedszkolny B) zaprezentował utwór Juliana Tuwima "Rycerz Krzykalski". Sześciolatek wprowadził słuchaczy do świata dumnych rycerzy. Ciekawą interpretacją wywołał uśmiech na twarzy dzieci i dorosłych.

Miłosz Kałużny (1c) recytował wiersz Jana Brzechwy "Zegarek". Uświadomił wszystkim, że tak praktyczny wynalazek jak zegarek ułatwia nam życie i nawet czasami robi dowcipy. Obaj chłopcy zakwalifikowali się do finału konkursu. Bardzo ładnie zaprezentowali się też: Anna Krysztoforska (3b), Maja Andrzejak (1c), Krzysztof Szczęsny (1c).
9 lutego odbył się również Konkurs Recytatorski „Zabawa z poezją" dla klas 4-8. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów. Wszyscy wypadli wspaniale, ale do finału zakwalifikowali się Maja Dominiak z klasy 4d oraz Jan Filar z klasy 6c.
Gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów.