Twoje IP: 3.229.122.219

Mleko roślinne w roli głównej

ekj2
25 października przeprowadziliśmy w naszej szkole wydarzenie kulinarno – językowe pt. „Mleko roślinne w roli głównej”. Uczniowie mogli spróbować koktajli warzywno – owocowych z dodatkiem mleka roślinnego. Wszystkie składniki były opisane w j.angielskim i j. niemieckim. Bardzo dziękujemy rodzicom i uczniom, którzy przygotowali zdrowe napoje. Mamy nadzieję, że nasze wydarzenia zachęcają społeczność szkolną do zdrowych wyborów kulinarnych, a także do nauki języków obcych.