logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
182
1829
2315451

Twoje IP: 3.228.220.31

„Wirtualny spacer po Kaliszu”

ws1W czwartek uczniowie klas szóstych zostali zabrani na „Wirtualny spacer po Kaliszu". Od poniedziałku w naszej szkole prezentowana jest wystawa reprodukcji XIX – wiecznych zdjęć Kalisza z albumu Jana Wilhelma Diehla. Wystawa to podróż po Kaliszu sprzed 150 lat. Taką podróż odbyli dziś nasi uczniowie z panią Moniką Sobczak - Waliś z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu. Porównywali XIX – wieczny Kalisz z dzisiejszym. Zobaczyli zupełnie inne miasto, gdyż wielu budowli już nie ma, bądź wyglądają zupełnie inaczej.
Spotkanie było częścią większego przedsięwzięcia. W przyszłym tygodniu zdobytą wiedzę szóstoklasiści wykorzystają podczas gry ulicznej, która będzie okazją do poznania wspaniałej historii naszego miasta.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?