Twoje IP: 3.229.122.219

Lekcje przyrody w Leśnym Centrum Edukacji „Las Winiarski”

lekcja5
15 i 16 października nauczyciele przyrody zorganizowali dla uczniów klas 4, lekcje przyrody w Leśnym Centrum Edukacji „Las Winiarski". Zajęcia przeprowadziła p. Natalia Zenfert, pracownik LCE . W pierwszej części zajęć uczniowie zdobywali informacje na temat lasu i jego mieszkańców w poszczególnych warstwach. W części drugiej mogli sprawdzić swoją wiedzę poprzez konkursy i zabawy dydaktyczne zorganizowane w tamtejszym Arboretum. Ci, którzy zapamiętali najwięcej, zostali nagrodzeni.