logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
84
1829
2315353

Twoje IP: 3.228.220.31

Lekcje przyrody w Leśnym Centrum Edukacji „Las Winiarski”

lekcja5
15 i 16 października nauczyciele przyrody zorganizowali dla uczniów klas 4, lekcje przyrody w Leśnym Centrum Edukacji „Las Winiarski". Zajęcia przeprowadziła p. Natalia Zenfert, pracownik LCE . W pierwszej części zajęć uczniowie zdobywali informacje na temat lasu i jego mieszkańców w poszczególnych warstwach. W części drugiej mogli sprawdzić swoją wiedzę poprzez konkursy i zabawy dydaktyczne zorganizowane w tamtejszym Arboretum. Ci, którzy zapamiętali najwięcej, zostali nagrodzeni.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?