logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
350
1347
1796612

Twoje IP: 3.229.122.219

Cztery struny świata

Koncertowanie dla dzieci organizowane przez Państwową Szkołę Muzyczną rozpoczęte. 1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki i okazja do wielu muzycznych spotkań. Tym razem gościli nas artyści koncertujący na instrumentach czterostrunowych. Zabrali słuchaczy w muzyczną podróż samolotem do Armenii. Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem sześciolatków.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?