logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
307
5274
2188750

Twoje IP: 34.204.193.85

„eSzkoła Wielkopolska - Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan”

logo eszkolaSzkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Kaliszu, jako jedna z niewielu szkół naszej gminy przystąpiła do projektu „eSzkoła Wielkopolska - Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan”. Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie projektu w tej placówce - p. Kinga Pisula oraz p. Jolanta Świniarska ukończyły właśnie szkolenie i od stycznia 2014 roku pokierują pracą dwóch dwunastoosobowych zespołów uczniowskich.

Celem działań będzie wybranie czterech najciekawszych i najwybitniejszych mieszkańców gminy, żyjących lub nieżyjących oraz opracowanie w oparciu o zebrane materiały ich not biograficznych. Powstałe fiszki, zdjęcia, filmy i wywiady stworzą Cyfrową Dziecięcą Encyklopedię Wielkopolan. Będzie ona dostępna w Internecie jako bezpłatny serwis społecznościowy dzieci z Wielkopolski. Uczniowie wraz z nauczycielami mają nadzieję, że wszystkie osoby i instytucje, do których się zgłoszą w ramach realizacji projektu, nie odmówią im współpracy.

Więcej w zakładce: Cyfrowa Dziecieca Encyklopedia Wielkopolan.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?