logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 4 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
111
1695
1498663

Twoje IP: 3.94.196.192

Dzień Bezpiecznego Internetu

MDBIW naszej szkole od dłuższego czasu staramy się uwrażliwiać naszych uczniów na problemy dzisiejszego świata. Wśród wielu tematów pojawił się Internet. Czy jest on bezpieczny, jakie ma zalety, a jakie wady? Między innymi na te pytania pomagają odpowiedzieć wychowawcy oraz nauczyciele informatyki.

 

Natomiast Panie Katarzyna Kacperska i Monika Jezierska stworzyły i przeprowadziły cykl prezentacji na powyższy temat.

Przydatne linki:

 

Dzień Bezpiecznego Internetu i Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu

Netykieta część 1

Netykieta część 2

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?