Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 244 dni

im. dr. Bronisława Koszutskiego

Twoje IP: 54.162.118.107

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Nadszedł dzień 23 czerwca i przyszła pora zakończyć rok szkolny. Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa, na które pracowali przez ostatnie dziesięć miesięcy. Podczas uroczystych spotkań w auli szkoły nie zabrakło nagród, podziękowań i oczywiście przedstawień. W czas wakacji tanecznym krokiem wprowadziła nas klasa 2g -  zobacz filmik.

Dla niektórych zakończenie roku szkolnego to także czas pożegnania ze Szkołą Podstawową Nr 17. W tym roku uczniowie klas szóstych nie przechodzą do gimnazjum, jak miało to miejsce w poprzednich latach. Rozpoczynająca się reforma oświaty przyniosła zmiany – szkoła podstawowa staje się ośmioklasową. Obwód naszej placówki zmniejszył się, a co za tym idzie mieszkający poza nim uczniowie tegorocznych klas trzecich i szóstych mogą przejść do Szkoły Podstawowej Nr 24 (dotychczasowego Gimnazjum nr 9). Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy zakończyli naukę w naszej placówce będą miło wspominali czas spędzony w SP 17, a w nowej szkole rozwiną swoje talenty, odniosą sukcesy, a także nawiążą wspaniałe przyjaźnie.

Całej społeczności szkolnej życzymy słonecznych wakacji! Do zobaczenia 4 września!