II miejsce w klasyfikacji generalnej IV Rajdu Lasem Winiarskim!
W sobotę, 30 maja, nasza rajdowa reprezentacja odniosła ogromny sukces podczas tegorocznych leśnych zmagań. Drużyna wyruszyła na trasę z historycznego Zawodzia, kierując się malowniczymi ścieżkami w stronę osiedla Winiary. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, wiedzy i świetnej współpracy, uczniowie SP17 stanęli na drugim stopniu podium w klasyfikacji rajdu. Wydarzenie wymagało od uczestników dobrej kondycji fizycznej, orientacji w terenie oraz rozwiązania zadań przyrodniczych. Nasz zespół poradził sobie z tymi wyzwaniami znakomicie. Na mecie, zlokalizowanej na osiedlu Winiary, na zmęczonych, ale szczęśliwych wędrowców czekał zasłużony, smaczny posiłek – ciepła grochówka oraz tradycyjna kiełbaska z grilla. To jednak nie koniec wspaniałych wiadomości! Sukcesem indywidualnym może pochwalić się Jeremi Jamroziak z klasy 6c, który zajął znakomite trzecie miejsce w konkursie na projekt znaczka na kolejną edycję rajdu Lasem Winiarskim. Był to niestety ostatni rajd w tym roku szkolnym. Z niecierpliwością czekamy do września, aby znowu spotkać się na rajdowym szlaku. Dumni z osiągnięć serdecznie gratulujemy Jeremiemu oraz całej naszej ekipie.




































