V edycja Dni Integracji w V LO
22 maja przedstawicielki klasy 7a oraz klasa 7b wybrały się ze swoimi wychowawcami i opiekunami na obchody Dnia Integracji do V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego. Tematem tegorocznego dnia były podróże przez wszystkie kontynenty. Odkrywano smaki, znane miejsca oraz kulturę. Uczniowie dzielnie zmagali się z zadaniami, dodatkowo tworzyli torby, przytulali psich terapeutów oraz zobaczyli prawdziwą wojskową musztrę. Dziękujemy za zaproszenie!




































